lördag, 2 juli, 2022

Kontakt » Styrelsen

Styrelsen

Jan Andersson : Distriktsstyrelsens ordförande

Jan Andersson

Distriktsstyrelsens ordförande
jan.er.andersson.121@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Ulla Burman : Vice ordförande distriktsstyrelsen

Ulla Burman

Vice ordförande distriktsstyrelsen
ulla.burman@outlook.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt ordförande i distriktsmissionsutskottet.

Andreas Holmberg : Ledamot

Andreas Holmberg

Ledamot
andreas.g.holmberg@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Sam Davidsson : Ledamot

Sam Davidsson

Ledamot
sam.davidsson@telia.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Peder Fohlin : Ledamot

Peder Fohlin

Ledamot
kisslings@telia.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Sofie Hargemark : Ledamot

Sofie Hargemark

Ledamot
sofie@hargemark.se
070-578 35 89

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Belay Negeri : Ledamot

Belay Negeri

Ledamot
belaynegeri@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Ulf Perbo : Ledamot

Ulf Perbo

Ledamot
ulf@perbo.nu

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i Ekonomi- och förvaltningsutskottet.

Mattias Wigardt : Ledamot

Mattias Wigardt

Ledamot
mattias.wigardt@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i skolstyrelsen för Hagabergs folkhögskola.


%d bloggare gillar detta: