fredag, 19 april, 2024

Kontakt » Styrelsen

Styrelsen

Jan Andersson : Distriktsstyrelsens ordförande

Jan Andersson

Distriktsstyrelsens ordförande
jan.er.andersson.121@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Anders Englund : Vice ordförande distriktsstyrelsen

Anders Englund

Vice ordförande distriktsstyrelsen
anders@englunds.eu
0721-507 599

Vice ordförande i distriktsstyrelsen samt ordförande i Ekonomi- och förvaltningsutskottet.

Ulla Burman : Ledamot

Ulla Burman

Ledamot
ulla.burman@outlook.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt ordförande i distriktsmissionsutskottet.

Andreas Holmberg : Ledamot

Andreas Holmberg

Ledamot
andreas.g.holmberg@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Peder Fohlin : Ledamot

Peder Fohlin

Ledamot
kisslings@telia.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Sofie Hargemark : Ledamot

Sofie Hargemark

Ledamot
sofie@hargemark.se
070-578 35 89

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Belay Negeri : Ledamot

Belay Negeri

Ledamot
belaynegeri@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Ulf Perbo : Ledamot

Ulf Perbo

Ledamot
ulf@perbo.nu

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i Ekonomi- och förvaltningsutskottet.

Mattias Wigardt : Ledamot

Mattias Wigardt

Ledamot
mattias.wigardt@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i skolstyrelsen för Hagabergs folkhögskola.