lördag, 27 november, 2021

Kontakt » Styrelsen

Styrelsen

Anders Englund : Ordförande

Anders Englund

Ordförande
anders@englunds.eu
0721-507 599

Ordförande distriktsstyrelsen samt i Ekonomi- och förvaltningsutskottet.

Jan Andersson : Ledamot

Jan Andersson

Ledamot
jan.er.andersson.121@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Ulla Burman : Ledamot

Ulla Burman

Ledamot
ulla.burman@outlook.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Sam Davidsson : Ledamot

Sam Davidsson

Ledamot
sam.davidsson@telia.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Peder Fohlin : Ledamot

Peder Fohlin

Ledamot
kisslings@telia.com

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Sofie Hargemark : Ledamot

Sofie Hargemark

Ledamot
sofie@hargemark.se
070-578 35 89

Ledamot i distriktsstyrelsen.

Belay Negeri : Ledamot

Belay Negeri

Ledamot
belaynegeri@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i distriktsmissionsutskottet.

Ulf Perbo : Vice ordförande

Ulf Perbo

Vice ordförande
ulf@perbo.nu

Vice ordförande i distriktsstyrelsen samt ledamot i Ekonomi- och förvaltningsutskottet.

Mattias Wigardt : Ledamot

Mattias Wigardt

Ledamot
mattias.wigardt@gmail.com

Ledamot i distriktsstyrelsen samt i skolstyrelsen för Hagabergs folkhögskola.


%d bloggare gillar detta: